به بخش آموزش اپلای بادی خوش آمدید،
در این قسمت سعی داریم تا خدمات آموزشی را عرضه کنیم که به شما در مسیر آمادگی آزمون‌های IELTS، TOEFL، GMAT و GRE کمک نماید. این خدمات به گونه‌ای طراحی شده تا بتوانید به صورت خودآموز (Self-Study) از پس این آزمون‌ها برآیید. منابع دست اول و معتبر به همراه راهنمای استفاده از آن‌ها، در کنار خدمات مکملی نظیر تصحیح Writing و Speaking در این چارچوب در نظر گرفته شده است.
کسانی که قصد تحصیل در خارج از کشور را دارند عموما نیاز به شرکت در دو نوع آزمون را دارند:

زبان: هدف این آزمون‌ها سنجش سطح زبانی شرکت کنندگان است. مهمترین این آزمون‌ها IELTS و TOEFL می‌باشند.

آزمون تافل TOEFL شامل چهار بخش است:

بخش ابتدای آزمون Reading می‌باشد، در این بخش سه متن به همراه ۳۵ سوال در اختیار شما قرار می‌گیرد و نمره‌ی این بخش از ۳۰ محاسبه می‌شود. بخش دوم آزمون Listening است، در این بخش شما بایستی به حدود ۱۷ سوال پاسخ دهید. بخش سوم آزمون، که معمولا بعد از زمان استراحت ۱۵ دقیقه‌ای است، Speaking می‌باشد. در این بخش شش سوال دارد و در مجموع حدود ۱۵ دقیقه طول می کشد. بخش نهایی آزمون بر مهارت Writing تمرکز دارد و شما بایستی به دو سوال، اولی حدود ۱۵۰ کلمه و دومی حدود ۲۵۰ کلمه، پاسخ دهید.

آزمون آیلتس IELTS شامل چهار بخش است:

آزمون با بخش Listening شروع می شود که خود شامل چهار قسمت است، در این بخش شما بایستی به ۴۰ سوال پاسخ دهید و نمره‌ی شما از ۹ محاسبه می‌شود. بخش دوم آزمون Reading می‌باشد، در این بخش سه متن به همراه ۴۰ سوال در اختیار شما قرار می‌گیرد و نمره‌ی این بخش از ۹ محاسبه می‌شود.
بخش نهایی آزمون بر مهارت Writing تمرکز دارد و شما بایستی به دو سوال، اولی حدود ۱۵۰ کلمه و دومی حدود ۲۵۰ کلمه، پاسخ دهید. بخش Speaking آزمون در روز و معمولا مکانی جداگانه سنجیده می‌شود. این بخش به سه قسمت تقسیم شده و حدود ۱۵ دقیقه طول می کشد.

هوش و استعداد تحصیلی: هدف این آزمون‌ها سنجش توانایی افراد در فهم و تولید مفاهیم علمی است. مهمترین این آزمون‌ها GRE و GMAT می‌باشند.

آزمون GRE به سنجش سه مهارت می‌پردازد:

دو بخش ابتدایی این آزمون به سنجش قدرت استدلال شما می‌پردازد و در آن بایستی به دو سوال پاسخ دهید که هر یک موضوعی را مطح می‌کنند. بخش سوم و پنجم این آزمون به توانایی تحلیل برهان ریاضی شما می پردازد و بخش چهارم و ششم در آزمون GRE بر تحلیل زبانی و منطقی شما تمرکز دارد. بخش سوم و چهارم این آزمون Adaptive می‌باشد، بدین معنی که هر چه پاسخ های صحیح شما بیشتر باشند بخش های پنجم و ششم سوالات سخت‌تری را در برایر شما قرار می دهند. در این آزمون، نمره‌ی شما از ۱۷۰ محاسبه می‌شود.

آزمون GMAT به سنجش سه مهارت می‌پردازد:

آزمون GMAT نیز مانند GRE به سنجش قدرت استدالال در متن و هم چنین توانایی تحلیل ریاضی، کلامی و منطقی شما می‌پردازد با این تفاوت که هر سختی هر سوال با پاسخ صحیح شما به سوال قبل مشخص می‌شود.  در آزمون GMAT نمره‌ی شما از ۸۰۰ محاسبه می‌شود و همچنین جایگاه شما در میان شرکت کنندگان آزمون بصورت درصدی مشخص می‌شود. لازم به ذکر است که تعدادی از سوالات این آزمون بصورت آزمایشی می‌باشند و جواب درست یا غلط به این سوالات در نمره‌ی شما تاثیری ندارد ولی شما در حین و یا بعد از آزمون نخواهید فهمید که کدام سوالات آزمایشی و کدام اصلی بوده‌اند.

برای اطلاعات بیشتر آزمون مورد نظرتون رو انتخاب کنید:

خدمات دیگر بخش آموزش اپلای بادی

تصحیح Writing (آلمانی)

۱ عدد
۵۰,۰۰۰ تومان

تصحیح Writing (آلمانی)

۴ عدد + ۱ عدد رایگان
۲۰۰,۰۰۰ تومان

تصحیح Writing (آلمانی)

۷ عدد + ۳ عدد رایگان
۳۵۰,۰۰۰ تومان
Open chat
سلام، چطور می تونیم کمکتون کنیم؟