داستان ما و اپلای بادی

اپلای بادی هم مانند هر موجودیتی در این دنیا داستانی برای خود دارد. داستان تیمی سه نفره که تصمیم داشت به اعتبار توانمندی‌ها و تجربیاتش کمک حال کسانی همچون خود باشد؛ کسانی که به هر دلیلی تصور می‌کنند می‌توانند از طریق ادامه تحصیل در جای دیگری از این جهان، روزگار و آینده بهتری داشته باشند.
شوربختانه مسیر ساختن این زندگی بهتر خیلی هم هموار نیست. انبوه افراد و موسساتی که با عناوین متنوع و هزینه‌های مختلف مدعیند که می‌توانند پیمودن این راه را راحت‌تر و شدنی‌تر کنند، گاهی بیش‌تر از آن‌که گره‌گشا باشند، بر تردیدها و سردرگمی‌ها می‌افزایند. برخی از آن‌ها گرانند و دست نیافتنی، برخی بی کیفیتند و به درد نخور! ما در اپلای بادی تلاش کرده‌ایم که انتخاب سومی بین این دو گزینه باشیم؛ ارائه‌ی خدماتی باکیفیت و حرفه‌ای با هزینه‌ای معقول و منطقی.
اپلای بادی کوچک و رفاقتی ما، اما خیلی هم کوچک نماند. هدفی که جمع سه نفره‌ی ما را بر سر ذوق آورده بود، الهام بخش کسان دیگری نیز شد و رفته رفته شبکه‌ای از افراد باتجربه و متخصص را در زمینه‌های مختلف گرد هم آورد. در حال حاضر اپلای بادی با هویت تازه‌ای که با ورود دوستان جدید خود یافته است، علاوه بر خدمات متداول پذیرش تحصیلی، به طور تخصصی بر رشته‌های هنری و علوم انسانی با تاکید بر دوره‌ی دکترا متمرکز شده است.
اگر احیاناً کنجکاو بودید که در مورد جمع سه نفره‌ی بانیان اپلای بادی بیشتر بدانید، احتمالا لینک‌های زیر بکارتان بیاید.

مصطفی حیدری

هومن شالچی

نیما یوسفی

فهرست
Open chat
سلام، چطور می تونیم کمکتون کنیم؟